ŽALIOS KORTOS LOTERIJA 2013

ŽALIOS KORTOS LOTERIJA 2013

Kaip ir kiekvienais metais, JAV Vyriausybė suteikia galimybę 50 000 kitų šalių gyventojams, atitinkančių imigracinės vizos reikalavimus, laimėti žalią kortą ir tapti legaliais JAV gyventojais.

Asmenys, norintys dalyvauti 2013 metų loterijoje, turi registruotis nuo 2012 m. spalio 5d. iki 2012 m. lapkričio 3d.

Laimėjęs asmuo teisę į imigracinę vizą gauna ir sutuoktiniui, taip pat ne vyresniems kaip 21 metų savo vaikams. Pastarieji turi būti nesusituokę.

Programoje negali dalyvauti asmenys, gimę šiose šalyse: Brazilijoje, Kanadoje, Kinijoje, Kolumbijoje, Dominikos Respublikoje, Ekvadore, El Salvadore, Gvatemaloje, Haityje, Indijoje, Jamaikoje, Lenkijoje, Meksikoje, Peru, Filipinuose, Pietų Korėjoje, Rusijoje, Jungtinėje Karalystėje ir jai priklausančiose teritorijose (išskyrus Šiaurės Airija), Pakistane ir Vietname.

Laimėjusieji bus atrenkami kompiuterine programa visiškai atsitiktinai. Informaciją ar asmuo laimėjo žalios kortos loterijoje bus galima sužinoti tik patikrinus savo patvirtinimo kodą (kurį gausite užpildžius registracijos anketą) internetu . Informaciją apie laimėjimus bus pradedama skelbti nuo 2012 m. gegužės 1d. iki 2013 m. birželio 30d.

Prieš siųsdami nuotraukas, atidžiai perskaitykite reikalavimus tinkamai nuotraukai, kuriuos galite rasti čia: http://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx.

Svarbu! Anketą pildyti galima TIK vieną kartą ir tai gali daryti kiekvienas šeimos narys (vyras ir žmona), kuris/kuri į savo anketos duomenis privalės kartu įtraukti informaciją apie vyrą/žmoną ir vaikus iki 21 metų. Kitu atveju, jeigu vieno žmogaus duomenys kartosis daugiau nei vienoje anketoje, to žmogaus dalyvavimas žalios kortos loterijoje bus automatiškai anuliuojamas.