ŽALIA KORTELĖ 2013 REZULTATAI

ŽALIA KORTELĖ 2013 REZULTATAI

Jau galima pasitikrinti 2013 (Green Card Lottery) žalios kortelės loterijos rezultatus. Šiais metais, ne taip kaip  2012 sutrikimų https://www.dvlottery.state.gov/ sistemoje nebuvo. Tad nieko nelaukdami, visi 2013 Žalios kortelės loterijos dalyviai tikrinkitės ar netapote vienas iš laimingųjų  sąrašo.
IR NEPAMIRŠKITE, KAD
Visi DV-2013 programos dalyviai turės apsilankyti elektroninių paraiškų tinklalapyje (E-DV) ir pasirinkę Entry Status Check pasitikrinti dėl laimėjimo. Laimėjusieji matys pranešimą apie laimėjimą atsidarę Entry Status Check. Šia funkcija bus galima naudotis nuo 2012 m. gegužės 1d. tinklalapyje www.dvlottery.state.gov . Laimėjusieji bus nukreipti į patvirtinimo puslapį, kuriame ras tolimesnes instrukcijas, įskaitant informaciją apie mokesčius, mokamus tvarkantis imigracinę vizą. Entry Status Check bus VIENINTELĖ priemonė, leidžianti pasitikrinti savo laimėjimą DV-2013 loterijoje. JAV Valstybės departamentas nesiųs pranešimų apie laimėjimą nei paprastu, nei elektroniniu paštu. Tie asmenys, kurie loterijos nelaimės, galės sužinoti apie tai naudodamiesi Entry Status Check. Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados ar konsulatai taip pat neturės ir negalės suteikti informacijos apie tai, ar asmuo laimėjo loterijoje.  Laimėjusiojo sutuoktinis (-ė) ir nevedę bei jaunesni nei 21 metų  vaikai turi teisę kreiptis dėl imigracinių vizų vykti kartu su laimėjusiuoju loterijoje.  Vizos laimėjusiems DV-2013 loteriją bus išduodamos nuo 2012 m. spalio 1 d.  iki 2013 m. rugsėjo 30 d.  Ne vėliau kaip 2013 rugsėjo 30 d. vidurnaktį turi būti apdorotos visos imigracinių vizų loterijos reikalavimus atitinkančių asmenų ir jų šeimų narių paraiškos ir išduotos vizos.  Po šios datos jokiomis aplinkybėmis negali būti išduotos vizos arba daromi pataisymai.  Taip pat negali būti išduotos vizos šeimos nariams, siekiantiems prisijungti prie pagrindinio loterijos laimėtojo, jau esančio JAV.

Norėdami gauti vizas pagal loteriją imigracijai į JAV, laimėtojai privalo atitikti visus JAV įstatymo keliamus reikalavimus.  Dėl šių reikalavimų kai kurių piliečių paraiškų nagrinėjimas gali būti atliekamas kruopščiau ir užtrukti ilgiau, jei asmenys yra piliečiai tų šalių, kurios yra  šio informacinio pranešimo sąraše, ir kurios  laikomos susijusios su terorizmo finansavimu.