ESTA PILDYMAS

Nuo 2009 Sausio 12 d. Lietuva yra Visa  Programos, Lietuvos piliečiams leidžiančios  keliauti į Jungtines Amerikos Valstijas be vizos, dalyvė. ESTA (EKAC, Elektroninė Kelionių Autorizavimo Sistema) tapo būtina Visa Waiver Programos dalimi. ESTA yra paraiškos teikimo sistema visiems keleiviams iš Visa Waiver šalių, įskaitant Lietuvą. ESTA (Visa Waiver) Programa palengvino keliones į Jungtines Valstijas milijonams lankytojų, paprasčiausiai prašydama tik mašinomis įskaitomo paso. Dėl padidintų saugumo reikalavimų, visi lankytojai iš Visa Waiver šalių turi iš anksto kreiptis dėl Kelionių Autorizavimo (ESTA) . Šiuo metu vis dar tebereikia, mašinomis įskaitomo, arba e-paso iš Visa Waiver šalies, siekiant įvažiuoti į šalį. Visi ESTA paraiškos teikimo etapai vyksta internetu, vadovaujantis JAV (DHS) Tėvynės Saugumo Departamento taisyklėmis ir nuostatomis.

TURITE KLAUSIMŲ?
SKAMBINKITE
867 344 366

  • KODĖL REIKIA RINKTIS ESTA PILDYMO PASLAUGĄ?
  • SVARBU ESTA pildymo paslaugą teikia tarpininkas niekaip nesusijęs su mūsų įmone, mes juos tik rekomenduojame kaip patikimą tarpininką.
  • Labai greitas dokumentų pateikimas iki 1 valandos(pagal atskirą susitarimą)
  • Apmokėjimo priėmimas per daugiau kaip 30 mokėjimo šaltinių (Lietuvos bankai, pavedimai, MAXIMA ar spaudos kioskuose)
  • Pagal atskirą susitarimą, visus jau atspausdintus dokumentus, galime išsiųsti per kurjerius, tiesiai jums į namus.
  • Esant skubiems atvejams, kai klientui labai skubiai prisireikia pasidaryti ESTA leidimą, mes visada stengiamės padėti, todėl siūlome šį ESTA per 1h planą.

KAM VERTA KREIPTIS DĖL ESTA

*Visiems, neturintiems kitos formos JAV vizos, bet norintiems apsilankyti JAV oru ar jūra pasinaudojant ESTA programa.
*Visiems, neturintiems kitos formos JAV vizos, bet norintiems tranzitu kirsti JAV valstijas besinaudojant Visa ESTA programa.

KAIP GREITAI GAUSIU ESTA PATVIRTINIMĄ?

*ESTA patvirtinimas dažniausiai išsiunčiamas per 24 valandas, bet pagal atskirą susitarimą – dokumentai sutvarkomi ir per 1 val. Kartais dėl sistemos apkrovimų atsakymo tenka laukti ir iki 72 val.

DAUGIAU INFO APIE ESTĄ

ESTA arba kitaip kelionės autorizavimas nėra viza. Asmeniui iš bevizės Waiver šalies – net nebūtina kreiptis dėl vizos. Iš tikrųjų, asmeniui iš nevizinės Waiver šalies nebūtina net mėginti kreiptis dėl Kelionės Autorizavimo. ESTA skirta tam, kad leistų DHS iš anksto patikrinti visus Visa Waiver keliautojus dar prieš jiems paliekant savo šalį. Lietuvos piliečiams, norintiems keliauti ar tranzitu važiuoti ar skristi į JAV rekomenduojama kreiptis Kelionės Autorizavimo likus ne mažiau kaip 72 val. iki jų išvykimo. Patvirtintas Kelionės Autorizavimas negarantuoja įvažiavimo, tai tik prerekvizitas keliauti Jungtinėse Valstijose oru ar jūra.

ATSILIEPIMAI

ESTA

IRENA 52
Prieš pat išvykimą pasigedau dokumentų. Labai greitai sutvarkė. Dėkoju!

ESTARuslanas 46
Mano nuomone vykstant į USA reikia, kad visi dokumentai būtu sutvarkyti pagal reikalavimus, kadangi nesu tikras, kad galiu tai padaryti gerai pats, patikiu savo darbą žinantiems ir suprantantiems.

ESTA
Evgenij 56
Padariau apmokėjimą Maximoje ir visus dokumentus gavau tiesia į namus per paštą. Nereikėjo niekur važioti. Telefonu paaiškino net ką pasakoti muitinėje jau nusileidus Amerikoje.

Picture

Kristina 33
Po to kai kolegės su šeima neįleido į JAV dėl to, kad klaidingai suvedė info. Pati nenorėjau rizikuoti, todėl patikėjau zaliakorta.eu visa tai padaryti. Sėkmės.