INFORMACIJA DV 2018 LOTERIJOS DALYVIAMS

INFORMACIJA DV 2018 LOTERIJOS DALYVIAMS

DV-2018 programa: Nuo 2017 m. gegužės 2 d. pagal rytų juostinį vasaros laiką visi dalyvavusieji DV 2016 programoje (t.y.  pateikę paraiškas nuo 2016 m. spalio 4 d. iki 2015 m. lapkričio 7d.)  gali pasitikrinti savo paraiškos statusą nuėję į puslapį http://www.dvlottery.state.gov/ ir suvedę savo  unikalų numerį bei asmeninius duomenis.
DĖMESIO !!!
Šiais metais turime jau nemažą kiekį laimingųjų, kurių anketos buvo atrinktos, su kuo juos sveikiname ir džiaugiamės už juos! Matome, kad mūsų darbas yra daromas kryptingai teisinga linkme.

TAIP PAT ŠIUO METU DV LOTERIJOS SVETAINĖJE, SUVEDUS KAI  KURIŲ DALYVIŲ DUOMENIS, RODOMOS KLAIDOS. APIE TAI OFICIALIAI NIEKUR NĖRA SKELBIAMA JOKIA INFORMACIJA. MES PARAŠĖME UŽKLAUSAS IR Į JAV AMBASADĄ VILNIUJE, BEI JAV KONSULATĄ SU PRAŠYMU PAAIŠKINTI, KODĖL KAI KURIŲ ANKETŲ PATIKRINTI NEGALIME. KOL KAS NESULAUKĖME JOKIO KOMENTARO Į TAI. TAIP PAT STEBIME KITŲ ŠALIŲ FORUMUS IR MATOME, KAD KLAIDOS NEDIDELIU PROCENTU, BET PASITAIKO, NEPRIKLAUSOMAI NUO PILDYMO DIENOS AR KITŲ RODIKLIŲ.
MES STEBIME SITUACIJĄ IR TIKIMĖS, KAD JAU GREITU LAIKU VISI GALĖS PASITIKSLINTI DUOMENIS.

Kaip dažnai būna su DV žalios kortos svetaine, pirmomis dienomis ji sulaukia labai didelio lankytojų antplūdžio, Mes rekomenduojame tikrinimą pasidaryti nuo 2017-05-03. Sėkmės visiems dalyviams. Būtinai pasidalinkite savo laimėjimais. Laukiame komentarų.